Про нас


Виробництво меблів з масиву дуба

Ви не змарнуєте свій час, якщо відвідаєте наш сайт.


Для цього ми зробили декілька речей:

По перше, він дуже простий, не перегружений.

По друге, фото робимо не телефоном, а фотоапаратом. Також не захищаємо їх логотипом щоб Вас не дратувати (най крадуть на здоров’я).

А також ви можете знайти розміри меблів та ЦІНИ. А тут було нелегко. Ситуація така в країні, що ціни міняються дуже часто (змінювати їх на сайті накладно)-тому ми прийняли рішення озвучувати ціну в доларах США, хоча оплата в гривнях.

В підсумку замовник бачить не тільки меблі, але й їх вартість.


Але чи вартують вони своїх грошей? Поміркуйте.

1. Матеріал- дуб. Просто дуб.

2. Сертифікація продукції. Вся продукція має сертифікат європейського зразка виданий в ЄС.

3. Класична технологія виготовлення. На даний час дуже рідко застосовується через великі трудозатрати. Якщо просто , то це “обв’язка” склеєна на профіль з тафлею разом. Так робили меблі 200 років тому назад.

4. Італійські лакофарбові матеріали VERNIKOLOR дають змогу фарбувати в 200 кольорів. Майже всі меблі патиновані(включено в ціну). Запаху від меблів НЕБУДЕ(дорогі якісні матеріали).

5. В наших меблях НЕМАЄ тирсоплити.

6. НЕМАЄ ЗОВСІМ шпонованих поверхонь(шпон все одно колись десь відстане, і дуже боїться шпон води і гарячого). А що є? Дуб. Просто дуб. Дно шухляд з фанери, перегородки та дно в шафі мають вставки з фанери. Але ми вже виготовляємо деякі колекції в виконанні THE BEST,- де навіть задня частина шаф, комодів, вітрин з масиву дуба. Таке Ви зустрінете лише в брендових бутіках Європи.

7. Велика складська програма на ТОП моделі які за 10 днів будуть у Вашій домівці.

8. Гарантія на всі вироби 24 місяці. (Але одного разу ми вперто не брали гроші за післягарантійний ремонт).

9. Аванс за меблі малесенький – всього 5%(ми впевнені в ліквідності своєї продукції – до війни був ажіотажний попит). Доставка по Україні Новою Поштою(дорого, але надійно). Отримуєте товар – платите гроші.

10. Якщо у Вас кафе, ресторан, готель- ми запропонуємо те, що Ви ШУКАЄТЕ.

11. Якщо ви хочете зробити особняк(меблі, сходи, двері) так, щоб він вас не дратував,- однаково нанесена фарба, патина і лак;однакова сировина на сходах і дверях(буває зроблять щось з дуба черещатого а інше з дуба канадського); одна стилістика- ми будем дуже старатись.

12. Якщо Вас уповноважила ЗахідноЄвропейська компанія знайти виробника в Україні,- Ви вже знайшли. У нас є сертифікат, зареєстрована фірма в Польші, що дає можливість розмитнення, а також доставка в любу точку Європи.Меблі з дуба там дуже дорогі і продаючи їх можна добре заробити. ШУКАЄМО ПІДПРИЄМЛИВИХ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ОРГАНІЗУВАТИ РОЗДРІБНУ ТОРГІВЛЮ В ЛОНДОНІ, МЮНХЕНІ, БРЮССЕЛІ, БЕРЛІНІ ТА ІНШИХ ВЕЛИКИХ МІСТАХ ПІВНІЧНОЇ ЄВРОПИ. УМОВИ ВИГІДНІ.

13. Відгуки. Вони переважно на сайтах “лажові”. А у нас інакше. Після того, як ми завезли замовнику меблі і він від захвату не може говорити, я запитую: “А можна деколи Ваш телефончик дати людям, які теж в Київ захочуть такі меблі як у Вас?” У відповідь лише кивають головою. Реальні люди можуть по телефону Вам “відгукнутись”.


Підсумовуйте. Самі.


А якщо Вам хочеться почитати про чудову енергетику, екологічність та довговічність, про те що дерево вічно в “тренді”,- почитайте це на інших модних сайтах.


Top