Про компанію

Виробники мебелі з дуба

Ви не змарнуєте свій час, якщо відвідаєте наш сайт.

Для цього ми зробили декілька речей:
По перше, він дуже простий, не перегружений.
По друге, фото робимо не телефоном, а фотоапаратом. Також не захищаємо їх логотипом щоб Вас не дратувати (най крадуть на здоров’я).
А також ви можете знайти розміри меблів та ЦІНИ. А тут було нелегко. Ситуація така в країні, що ціни міняються дуже часто (змінювати їх на сайті накладно)-тому ми прийняли рішення озвучувати ціну в доларах США, хотя оплата в гривнях.
В підсумку замовник бачить не тільки меблі але й їх вартість.

Але чи вартують вони своїх грошей? Поміркуйте.
1. Матеріал- дуб. Просто дуб.
2. Сертифікація продукції. Вся продукція має сертифікат європейського зразка виданий в ЄС.
3. Класична технологія виготовлення. На даний час дуже рідко застосовується через великі трудозатрати. Якщо просто , то це “обв’язка” склеєна на профіль з тафлею разом. Так робили меблі 200 років тому назад.
4. Італійські лакофарбові матеріали VERNIKOLOR дають змогу фарбувати в 200 кольорів. Майже всі меблі патиновані(включено в ціну). Запаху від меблів НЕБУДЕ(дорогі якісні матеріали).
5. В наших меблях НЕМАЄ тирсоплити.
6. НЕМАЄ ЗОВСІМ шпонованих поверхонь(шпон все одно колись десь відстане, і дуже боїться шпон води і гарячого). А що є? Дуб. Просто дуб. Дно шухляд з фанери, перегородки та дно в шафі мають вставки з фанери. Але ми вже виготовляємо деякі колекції в виконанні THE BEST,- де навіть задня частина шаф, комодів, вітрин з масиву дуба. Таке Ви зустрінете лише в брендових бутіках Європи.
7. Велика складська програма на ТОП моделі які за 10 днів будуть у Вашій домівці.
8. Гарантія на всі вироби 24 місяці. (Але одного разу ми вперто не брали гроші за післягарантійний ремонт).
9. Аванс за меблі малесенький – всього 5%(ми впевнені в ліквідності своєї продукції – до війни був ажіотажний попит). Доставка по Україні Новою Поштою(дорого, але надійно). Отримуєте товар – платите гроші.
10. Якщо у Вас кафе, ресторан, готель- ми запропонуємо те, що Ви ШУКАЄТЕ.
11. Якщо ви хочете зробити особняк(меблі, сходи, двері) так, щоб він вас не дратував,- однаково нанесена фарба, патина і лак;однакова сировина на сходах і дверях(буває зроблять щось з дуба черещатого а інше з дуба канадського); одна стилістика- ми будем дуже старатись.
12. Якщо Вас уповноважила ЗахідноЄвропейська компанія знайти виробника в Україні,- Ви вже знайшли. У нас є сертифікат, зареєстрована фірма в Польші, що дає можливість розмитнення, а також доставка в любу точку Європи.Меблі з дуба там дуже дорогі і продаючи їх можна добре заробити. ШУКАЄМО ПІДПРИЄМЛИВИХ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ОРГАНІЗУВАТИ РОЗДРІБНУ ТОРГІВЛЮ В ЛОНДОНІ, МЮНХЕНІ, БРЮССЕЛІ, БЕРЛІНІ ТА ІНШИХ ВЕЛИКИХ МІСТАХ ПІВНІЧНОЇ ЄВРОПИ. УМОВИ ВИГІДНІ.
13. Відгуки. Вони переважно на сайтах “лажові”. А у нас інакше. Після того, як ми завезли замовнику меблі і він від захвату не може говорити, я запитую: “А можна деколи Ваш телефончик дати людям, які теж в Київ захочуть такі меблі як у Вас?” У відповідь лише кивають головою. Реальні люди можуть по телефону Вам “відгукнутись”.

Підсумовуйте. Самі.

А якщо Вам хочеться почитати про чудову енергетику, екологічність та довговічність, про те що дерево вічно в “тренді”,- почитайте це на інших модних сайтах.

 

Наша продукція